Karsilama_ekrani_son.jpg (94 KB)
Stokta Yok
Infogate

PnP Transfer Kağıdı -> 5′li Paket <-

Infogate
Fiyat
:
20,00 USD + KDV
KDV Dahil
:
23,60 USD
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • PnP Transfer Kağıdı

        PnP , prototip hazırlamada veya düşük hacimli baskılı devre imalatında kullanılmak üzere tasarlanmış, kullanımı özel araçlar gerektirmeyen (ev ütüsü dışında !..) yepyeni bir teknoloji ürünüdür.POSITIV20, oje, serigraf vb. gibi hazırlama süreci çok zahmetli tekniklere karşı yepyeni bir seçenek oluşturan PnP ile baskılı devreniz en fazla 10 dakika içinde asite atmaya hazır hale gelmektedir. 
        
        Kaliteye önem veriyorsanız ve zamanınız değerliyse bu teknik sizin için ideal bir seçenek.

  Kullanımı :

       © PnP’yi mat yüzüne baskı yapılacak şekilde lazer yazıcıya veya fotokopi makinasının kağıt sürücüsüne yerleştirin.Lazer yazıcıyı veya fotokopi makinasını en koyu baskı durumuna ayarlayın.

       © Baskılı devre programında hazırladığınız baskılı devre çiziminin aynadaki görüntüsünü lazer yazıcıdan  PnP’ye bastırın.Eğer lazer yazıcınız yoksa önce kağıda çıktı alıp (aynadaki görüntü) bunun fotokopisini PnP’ye çekin.

        © Bakırlı Plaketi iyice temizleyin.Baskılı devre çiziminin boyutlarından yaklaşık 1cm daha büyük olacak şekilde PnP’yi kesin ve mat tarafı (baskılı devre çiziminin bulunduğu taraf) bakırlı yüze gelecek şekilde plaketin üzerine yerleştirin.Bunun üzerine ince bir ütü bezi yerleştirin.

        © Ütünüzün sıcaklığını yünlü-pamuklu ayarına getirin ve ısınmasını bekleyin.Ütü ısındıktan sonra dikkatlice plaketin üzerine yerleştirin ve dairesel hareketlerle 3-5 dakika arası plaketi ütüleyin.Plaketin her tarafının eşit düzeyde ısıtılmasına dikkat edin

       © Baskılı devre çizimi filmde iyice belirginleştiğinde ve PnP’nin artık kavladığını hissettiğinizde ütülemeyi bırakın.Doğru sıcaklık ve zamanlama lazer yazıcının veya fotokopi makinasının toner tipine ve kalitesine doğrudan bağlı olduğundan mükemmel sonuca ulaşmak için birkaç deneme yapmanız gerekebilir.

     
      © Plaket iyice soğuduktan sonra PnP’yi kendinize doğru dikkatlice çekerek plaketten ayırın.Varsa hataları baskılı devre kalemiyle düzeltin.

      

  © Plaket artık asite atılmaya hazırdır. 


  Paket içeriği:  A4 boyutunda 5 adet PnP kağıdı.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.